lat eng rus
Par mums   Pakalpojumi   Kontakti   Galerija   Mūsu sasniegumi   Sacensības   Video  
 
Zirgaudzētava Kocēni
www.zirgaudzetavakoceni.lv
Baltijas Kauss 2010
Drukāt

 

Mūsu atbalstītāji:

                    

                  

            

             

z/s „Veckūkuri”  MK DZILNAS   SIA "ZOO Liepa" 

    Z/S "BRASLAS" Juris Me˛nieks Jānis Rutkovskis   

Ināra Blūma  Z/S "Jaunstrauti"  Pavlovsku ģimene 

Transporta pakalpojumi A un A auto  PKS STRAUPE

I POSMS LIETUVA
II POSMS LATVIJA
III POSMS IGAUNIJA
KOPVĒRTĒJUMS     
ZIRGU VIENJŪGI
ZIRGU VIENJŪGI
ZIRGU VIENJŪGI
ZIRGU VIENJŪGI
1. BONDAS (LIT)
Almutis Raila
Petras Railia
1. HIPIJA (LAT)
Dace Stūre
KarlisStūris/DanaStūre
1. BONDAS (LIT)
Almutis Raila
Petras Raila
1. DACE STŪRE(LAT) 
2. VISKIJS (LAT)
Andis Pavlovskis
Kristaps Caune
2. LIBERIA (EST)
Kaspar Kald
Margo Reihold
2. COEN D (FIN) 
Marko Sarmaharju
Merita Hagren
2.ALMUTIS RAILA (LIT)
3.DˇEIMSAS (LIT)
Elena Railiene
Jonas Uzsilaitis
3. VISKIJS (LAT)
Andis Pavlovskis
Kristaps Caune
3. LIBERIA (EST)
Kaspar Kald
Marggo Reihold
3. KASPAR KALD (EST)
3. HIPIJA (LAT)
Dace Stūre
Karlis Stūris/ Dana Stūre
4. DUKĀTS (LAT)
Natālija Dreimane
Atis Gūtmanis
4. DˇEIMSAS (LIT)
Elena Railiene
A.Laumelytė/V.Mainauskas
4.ANDIS PAVLOVSKIS (LAT)
5. ORKĀNS (LAT)
Zane Brauere
Eduards Krūmiņš
5. ORKĀNS (LAT)
Zane Brauere
Eduards Krūmiņš
5. HIPIJA (LAT)
Dace Stūre
Karlis Stūris/ Dana Stūre
5-6. ELENA RAILIENE(LIT)
6. ARSENALAS (LIT)
Laima Aleknaitė
R.Kaziliūnaitė/D.Feoktistovas
6. VELISSA (EST)
Eve Haagi
Varju Kuusemets
6. VELISS (EST)
Eve Haagi
Varju Kuusemets
5-6. ZANE BRAUERE(LAT)
7.GAIZIŅŠ (LAT)
Dzintra Blūma
Raitis Amidinš
7. ULLE (EST)
Ave Kuusemets 
Sigrid Lohk 
7. ORKĀNS (LAT)
Zane Brauere
Eduards Krūmiņš
7.EVE HAGGI (EST)
8. BRUNO (LIT)
Jonas U˛šilaitis
Tadas Baltrušaitis
8. SALNA
Viesturs Kurmis
Arturs Kurmis
8. KILLU (EST)
Liina Oja
Mariilis Oja
8. NATĀLIJA DREIMANE (LAT)
SERIĀLS (LAT)
Guntis Priede
Viktors Šubstiks
GAIZIŅŠ (LAT)
Dzintra Blūma
Renāte Sproģe
 VISKIJS (LAT)
Andis Pavlovskis
Kristaps Caune
9. AVE KUUSAMETS (EST)
 
DANS (LAT)
Guntis Priede
Raitis Admiņš
 
10-11. LAIMA ALEKNAITE (LIT)
   SIDRABS (LAT)
Andrejs Klitončiks
Ļubova Lempa
 
10-11. VIESTURS kURMIS (LAT)
      12. DZINTRA BLŪMA (LAT)
      13-14. JONAS UˇŠĪLAITIS (LIT)
      13-14. LIINA OJA (EST)
ZIRGU DIVJŪGI ZIRGU DIVJŪGI ZIRGU DIVJŪGI ZIRGU DIVJŪGI
1. (PLN)
1. EKSTRIM/  EKSTIL (EST)
Urmas Saks
Heiki Saks
1. ULRIKA / PAATRON (EST)
Jaanus Kallaste
Janek Suut
1. JANUS KALLISTE (EST)
IMPERATORE/ ILLION (EST)
Jaanus Kallaste
Janek Suut
 
2. ROBIN/ RAPIR (EST)
Airi Reinvart
Piia Puusep
2.AIRI REINVART (EST)
   
EKSTRIM/  EKSTIL (EST)
Urmas Saks
Heiki Saks
3. URMAS SAKS (EST)

 

 
 
www kujundamine