lat eng rus
Par mums   Pakalpojumi   Kontakti   Galerija   Mūsu sasniegumi   Sacensības   Video  
 
Zirgaudzētava Kocēni
www.zirgaudzetavakoceni.lv
2015 gada mūsu sasniegumi
Drukāt

SACENSĪBU REZULTĀTI 2015
 
Dace Stūre LJF gada balva labākā pajūgu braucēja 3. vieta
Noels Āboltiņš LJF gada balva labākais jaunais braucējs 2. vieta
 
07.martā LR Ziemas čempionāts konkūrā III posms
 
11.vieta no 27 dalībniekiem1 120 cm – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
14.vieta no 24 dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
21.martā LR Ziemas čempionāts konkūrā IV posms
 
12.vieta a/k no 22 dalībniekiem  120/125 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
10. vieta no 32 dalībniekiem 120 cm - Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
LR Ziemas čempionāts kopvērtējums
 
11. vieta no 13 dalībniekiem pieaugušo konkurencē -Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
01.maijā CAI 1* pajūgu braukšana Viļņā
 
1. vieta no 12 dalībniekiem- Dace Stūre ar Hipiju un palīgu Māri Stūri
 
02.maijā LJF kauss konkūrā I posms
 
22.vieta no 29 dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
03.maijā CAI 1* pajūgu braukšana Viļņā
 
izsl. no 12 dalībniekiem- Dace Stūre ar Hipiju un palīgu Māri Stūri
 
09.maijā Valmieras kauss konkūrā
 
1.vieta no 8 dalībniekiem 50 cm- Guna Vasiļjeva ar Godivu
7.vieta no 8 dalībniekiem 50 cm- Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Tīna Rodina  ar Parnasu
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Laila Kukule  ar Salsu
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Estere Ošeniece  ar Krētu
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Amanda Rasmusena  ar Galtēru
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Elizabete Rasmusena  ar Sonāti
ļoti labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Betija Ezerkalne  ar Coreandru
labi no 43 dalībniekiem 50 cm – Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
 
8.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Elizabete Rasmusena  ar Sonāti
10.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Liene Krūmiņa  ar Kaprīzi
11.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Karlīna Adata  ar Cleopatru
12.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Elizabete Rasmusena  ar Gaultēru
13.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Laila Kukule  ar Salsu
18.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Ance Anna Katkovska  ar Falko
31.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Guna Vasiļjeva ar Godivu
33.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Betija Ezerkalne  ar Coreandru
34.vieta no 45 dalībniekiem 80 cm- Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
13.vieta no 30 dalībniekiem 100 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Cartjē
16.vieta no 30 dalībniekiem 100 cm- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
izsl. no 30 dalībniekiem 100 cm- Karlīna Adata ar Cleopatru
 
09. maijā Tērvetes pavasaris pajūgu braukšnā
 
1.vieta no 2 dalībniekiem jauniešu klasē- Noels Āboltiņš ar Hipiju un palīgu Daci Stūri
2.vieta no 2 dalībniekiem jaunzirgu klasē- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Noelu Āboltiņu  
 
16.maijā LJF kauss  konkūrā II posms
 
19.vieta no 21 dalībniekiem 120 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
12.vieta no 21 dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
23-24.maijā JJS turnīrs konkūrā I.posms
 
3.vieta no 30 dalībniekiem 50 cm- Ance Anna Katkovska  ar Falko
8.vieta no 30 dalībniekiem 50 cm- Guna Vasiļjeva ar Godivu
15.vieta no 30 dalībniekiem 50 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
24.vieta no 30 dalībniekiem 50 cm- Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
7.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Guna Vasiļjeva ar Geniusu
15.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Karlīna Adata ar Cleopatru
44.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm – Elizabete Rasmusena  ar Galtēru
49.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Cartjē
52.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Guna Vasiļjeva ar Godivu
53.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
61.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Elizabete Rasmusena  ar Sonāti
64.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Ance Anna Katkovska  ar Falko
68.vieta no 80 dalībniekiem 80 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
 
22.vieta no 74 dalībniekiem 100 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Cartjē
23.vieta no 74 dalībniekiem 100 cm- Guna Vasiļjeva ar Kaprīzi
 
6.vieta no 46 dalībniekiem 120 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
18.vieta no 23 dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
06.jūniijā  LJF kauss  konkūrā III posms
 
5.vieta no 32 dalībniekiem 120 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
4.vieta no 21 dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
06-07. jūnijā ERL II posms pajūgu braukšnā
 
4.vieta no 5 dalībniekiem jaunzirgu klasē- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Noelu Āboltiņu 
 

13.jūniijā Masalacas kauss 2015

.vieta nodalībniekiem vadības maršruts- Tīna Rodina ar Gotiju
.vieta no dalībniekiem vadības maršruts- Estere Ošeniece ar Krētu
 
.vieta no dalībniekiem 50 cm- Ance Anna Katkovska  ar Falko
.vieta nodalībniekiem 50 cm- Tīna Rodina ar Gotiju
.vieta no dalībniekiem 50 cm- Betija Ezerkalne ar Coreandru
.vieta no dalībniekiem 50 cm- Estere Ošeniece ar Krētu
 
.vieta no dalībniekiem 80 cm- Ance Anna Katkovska  ar Falko
.vieta nodalībniekiem 80 cm- Tīna Rodina ar Gotiju
.vieta no dalībniekiem 80 cm- Betija Ezerkalne ar Coreandru
.vieta no dalībniekiem 80 cm- Estere Ošeniece ar Krētu

20.jūniijā Mārupes kauss 2015

9.vieta no 64 dalībniekiem 90 cm- Guna Vasiļjeva ar Godivu
13.vieta no 64 dalībniekiem 90 cm- Karlīna Adata ar Cleopatru
42.vieta no 64 dalībniekiem 90 cm- Guna Vasiļjeva ar Geniusu
46.vieta no 64 dalībniekiem 80 cm- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi

 

19-21. jūnijā Baltijas pajūgu braukšanas posms Igaunijā

2.vieta no 4 dalībniekiem vieglajā klasē- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Māri Stūri  

 

27.jūnijā LJF kauss  konkūrā IV posms

5.vieta no 24 dalībniekiem 125 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu

 

04.jūlijā Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

12.vieta no 21 dalībniekiem 110 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Cartjē

4.vieta no 21 dalībniekiem iejādē- Katrīna Anna Krūklīte ar Columbu
10.vieta no 21 dalībniekiem iejādē- Betija Ezerkalne ar Coreandru
16.vieta no 21 dalībniekiem iejādē- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
17.vieta no 21 dalībniekiem iejādē- Karlīna Adata ar Cleopatru
19.vieta no 21 dalībniekiem iejādē- Elizabete Rasmusena  ar Holda

 

11-12.jūlijā Vislatvijas Zirgu dienas.

1.vieta no 13 dalībniekiem 60cm - Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
2.vieta no 13 dalībniekiem 60 cm- Betija Ezerkalne ar Coreandru
izsl. no 13 dalībniekiem 860 cm- Estere Ošeniece ar Krētu
 
3.vieta no 24 dalībniekiem 100 cm- Guna Vasiļjeva ar Cartjē
12.vieta no 24 dalībniekiem 100cm - Liene Krūmiņa ar Kaprīzi

4.vieta no 5 dalībniekiem kombinētā maratonā pajūgu braukāsna- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Noelu Āboltiņu  

 

24-26.jūlijā Baltic Open 2015.

14.vieta no 37 dalībniekiem 100cm konkūrā- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi

8.vieta no 48 dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu

 

31-02.jūlijā-augustā CASI 2* W/CASIYH1* Centrāleiropas zonas posms.

25.vieta no 33dalībniekiem 130 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu

22.vieta no 25 dalībniekiem 135 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu

24.vieta no 29 dalībniekiem 135 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu

 

21.augustā Kocēnu kauss iejādē 2015.

2.vieta no 6 dalībniekiem ( bērni 11 gadi) – Ance Anna Katkovska  ar Falko
6.vieta no 6 dalībniekiem ( bērni 11 gadi)  – Estere Ošeniece  ar Steisiju
 
1.vieta no 10 dalībniekiem ( bērni 15 gadi) - Betija Ezerkalne ar Columbu
2.vieta no10 dalībniekiem ( bērni 15 gadi) - Karlīna Adata ar Cleopatru
5.vieta no 10 dalībniekiem ( bērni 15 gadi) - Elizabete Rasmusena  ar Grenardi
6.vieta no 10 dalībniekiem ( bērni 15 gadi) - Betija Ezerkalne ar Coreandru
 
1.vieta no 14 dalībniekiem (amatieri)- Guna Vasiļjeva ar Godivu
2.vieta no 14 dalībniekiem (amatieri)-  Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
3.vieta no 14 dalībniekiem (amatieri)-  Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
6.vieta no 14 dalībniekiem (amatieri)-  Guna Vasiļjeva ar Geniusu
7.vieta no 14 dalībniekiem (amatieri)-  Liene Krūmiņa ar Cartjē
8.vieta no 14 dalībniekiem (amatieri)- Amanda Rasmusena ar Galtēru
 

22.augustā Kocēnu kauss konkūrā 2015

ļoti labi  no 30 dalībniekiem– Katrīna Anna Krūklīte ar Kamelotu
ļoti labi no 30dalībniekiem– Estere Ošeniece  ar Steisiju
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Luīze Anna Sila   ar Gotiju
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Anna Vanaģele   ar Bermandetu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Rūta Dāboliņa   ar Lordu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Elīza Āboltiņa   ar Holdu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Anete Rozīte  ar Bermandetu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Elza Bojāre   ar Holdu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Melisa Miķelsone   ar Holdu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Lelde Ķikse  ar Bermandetu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Agnija Janele  ar Diamondu
ļoti labi no 30 dalībniekiem– Megija Krasovska  ar Bermandetu
 
2.vieta no 7 dalībniekiem 60 cm( bērni 11 gadi) – Estere Ošeniece  ar Steisiju
3.vieta no 7 dalībniekiem 60 cm( bērni 11 gadi) -Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
2.vieta no 26 dalībniekiem 60 cm- Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
3.vieta no 26 dalībniekiem 60 cm- Betija Ezerkalne ar Coreandru
9.vieta no 26 dalībniekiem 60 cm – Elizabete Rasmusena  ar Grenardi
15.vieta no 26 dalībniekiem 60 cm – Agnija Janele  ar Gotiju
 
2.vieta no 24 dalībniekiem 80 cm( bērni 15 gadi)- Elizabete Rasmusena  ar Sonāti
6.vieta no 24 dalībniekiem 80cm( bērni 15 gadi)-Elizabete Rasmusena  ar Grenardi
7.vieta no 24 dalībniekiem 80cm( bērni 15 gadi)- Karlīna Adata  ar Cleopatru
8.vieta no 24 dalībniekiem 80cm( bērni 15 gadi)- Betija Ezerkalne ar Coreandru
10.vieta no 24 dalībniekiem 80cm( bērni 15 gadi)- Betija Ezerkalne ar Columbu
11.vieta no 24 dalībniekiem 80cm( bērni 15 gadi)- Ance Anna Katkovska  ar Falko

2.vieta no 22 dalībniekiem 80 cm – Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu

4.vieta no 19 dalībniekiem 100cm( bērni 16 gadi)- Liene Krūmiņa ar Cartjē
5.vieta no 19 dalībniekiem 100cm( bērni 16 gadi)- Betija Ezerkalne ar Columbu
11.vieta no 19 dalībniekiem 100cm( bērni 16 gadi)- Karlīna Adata  ar Cleopatru
13.vieta no 19 dalībniekiem 100cm( bērni 16 gadi)- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi

11.vieta no 18 dalībniekiem 110cm- Liene Krūmiņa ar Cartjē

 

21-23.augustā Baltijas Līgas kauss, LR Nacionālais čempionāts , Kocēnu kauss 2015 pajūgu braukšanā.

3.vieta no 5 dalībniekiem Baltijas Līgas kausā pajūgu braukāsnā- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Noelu Āboltiņu  

2.vieta no4 dalībniekiem Latvijas Republikas Nacionālajā čempionātā  pajūgu braukāsnā- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Noelu Āboltiņu  

1.vieta no4 dalībniekiem Kocēnu Kauss 2015 pajūgu braukāsnā- Noels Āboltiņš ar Hipiju un palīgu Dace Stūri 
 

29.augustā Viktorijas Kauss konkūrā
 
1.vieta no 29 dalībniekiem 60 cm – Elizabete Rasmusena ar Sonāti
8.vieta no 29 dalībniekiem 60cm - Betija Ezerkalne ar Coreandru
11.vieta no 29 dalībniekiem 60 cm -Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
2.vieta no 71 dalībniekiem 80 cm – Elizabete Rasmusena ar Sonāti
20.vieta no 71 dalībniekiem 80cm- Karlīna Adata  ar Cleopatru
26.vieta no 71 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
33.vieta no 71 dalībniekiem 80 cm -Ance Anna Katkovska  ar Falko
44.vieta no 71 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
52.vieta no 71 dalībniekiem 80cm - Betija Ezerkalne ar Coreandru
 
15.vieta no 71 dalībniekiem 100cm- Karlīna Adata  ar Cleopatru
izsl. no 71 dalībniekiem 100cm - Betija Ezerkalne ar Columbu
 
12.septembrī Drostalu Kauss konkūrā
 
1.vieta no 41 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
4.vieta no 41 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Geniusu
izsl. no 41 dalībniekiem 80 cm – Elizabete Rasmusena ar Sonāti
 
5.vieta no 21 dalībniekiem 90 -105cm – Elizabete Rasmusena ar Sonāti
8.vieta no 21 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
17.vieta no 21 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
19.septembrī JJS turnīrs konkūrā
 
3.vieta no 22 dalībniekiem 60 cm -Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
4.vieta no 63 dalībniekiem 80 cm – Elizabete Rasmusena ar Sonāti
8.vieta no 63 dalībniekiem 80 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
18.vieta no 63 dalībniekiem 80cm- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
20.vieta no 63 dalībniekiem 80cm - Betija Ezerkalne ar Coreandru
26.vieta no 63 dalībniekiem 80cm- Karlīna Adata  ar Cleopatru
34.vieta no 63 dalībniekiem 80 cm -Ance Anna Katkovska  ar Falko
izsl. no 63 dalībniekiem 80 cm – Elizabete Rasmusena ar Gaultēru
 
16.vieta no 77 dalībniekiem 100cm- Karlīna Adata  ar Cleopatru
21.vieta no 77 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
izsl. no 77dalībniekiem 100cm- Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
17.vieta no 51 dalībniekiem 120 cm- Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
18-20.septembrī CAI 2* pajūgu braukšana Viļņā
 
1.vieta no3 dalībniekiem pajūgu braukāsnā- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Māri Stūri
 
26.septembrī Olustverē pajūgu braukšana
 
izsl. No10 dalībniekiem pajūgu braukāsnā- Dace Stūre ar Solēru un palīgu Noelu Āboltiņu/ Kārli Stūri  
5.vieta No5 dalībniekiem pajūgu braukāsnā- Noels Āboltiņš ar Hipiju un palīgu Daci Stūri  
 
10.oktobrī Ķekavā  pajūgu braukšana
 
5.vieta No8 dalībniekiem pajūgu braukāsnā- Noels Āboltiņš ar Solēru un palīgu Ilzi āboltiņu  
3.vieta No4 dalībniekiem pajūgu braukāsnā jauno braucēju klasē- Noels Āboltiņš ar Solēru un palīgu Ilzi Āboltiņu 

14.novembrī LJF Ruens sacensības  konkūrā

10.vieta no58 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Geniusu
31.vieta no 58 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
 
1.vieta no 48 dalībniekiem 110 cm - Guna Vasiļjeva ar Cartjē
 
28.novembrī LJF Ruens sacensības  konkūrā
 
1.vieta no 59 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Godivu
7.vieta no59 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Geniusu
33.vieta no59 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Calipso
43.vieta no59 dalībniekiem 100 cm - Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
46.vieta no59 dalībniekiem 100 cm - Guna Vasiļjeva ar Kaprīzi

Dace Stūre  ar  Hipiju
Dace Stūre ar Hipiju
Dace Stūre  ar  Solēru
Dace Stūre ar Solēru
Noels Āboltiņš ar Hipiju
Noels Āboltiņš ar Hipiju
 
Guna Vasiļjeva ar Cristālu
Guna Vasiļjeva ar Cristālu
Guna Vasiļjeva ar Geniusu
Guna Vasiļjeva ar Geniusu
Guna Vasiļjeva ar Godivu
Guna Vasiļjeva ar Godivu
 
Guna Vasiļjeva ar Cartjē
Guna Vasiļjeva ar Cartjē
Betija Ezerkalne ar Columbu
Betija Ezerkalne ar Columbu
Betija Ezerkalne ar Coreandru
Betija Ezerkalne ar Coreandru
 
Estere Ošeniece ar Steisiju
Estere Ošeniece ar Steisiju
Estere Ošeniece ar Krētu
Estere Ošeniece ar Krētu
Laila Kukule ar Salsu
Laila Kukule ar Salsu
 
Ance Anna Katkovska ar Falko
Ance Anna Katkovska ar Falko
Katrīna Anna Krūklīte ar Cartjē
Katrīna Anna Krūklīte ar Cartjē
Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
Katrīna Anna Krūklīte ar Dilailu
 
Karlīna Adata ar Cleopatru
Karlīna Adata ar Cleopatru
Liene Krūmiņa ar Cartjē
Liene Krūmiņa ar Cartjē
Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
Elizabete Rasmusena ar Galtēru
Elizabete Rasmusena ar Galtēru
Elizabete Rasmusena ar Grenardi
Elizabete Rasmusena ar Grenardi
Elizabete Rasmusena ar Sonāti
Elizabete Rasmusena ar Sonāti
 
 
Kvaliteetne kodulehekülg