lat eng rus
Par mums   Pakalpojumi   Kontakti   Galerija   Mūsu sasniegumi   Sacensības   Video  
 
Zirgaudzētava Kocēni
www.zirgaudzetavakoceni.lv
2016 gada mūsu sasniegumi
Drukāt

SACENSĪBU REZULTĀTI 2016
 
Dace Stūre LJF gada balva labākā pajūgu braucēja 1. vieta
Noels Āboltiņš LJF gada balva labākais jaunais braucējs 2. vieta

 

29.oktobrī JLF rudens sacensības konkūrā
 
9.vieta no 53 dalībniekiem 80 cm  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
23.vieta no 53 dalībniekiem 80 cm  – Betija Ezerkalne  ar Coreandru
 
14.vieta no 62 dalībniekiem 100 cm  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
20.vieta no 62 dalībniekiem 100 cm  – Betija Ezerkalne  ar Coreandru
 
 
1.oktobrī JLF rudens sacensības konkūrā
 
27.vieta no 50 dalībniekiem 80 cm  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
5.vieta no 37 dalībniekiem 100 cm  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
JLF kausa kopvērtējumā
 
1.vieta no 24dalībniekiem 5.gadi zirgi  – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
8.vieta no 24dalībniekiem 5.gadi zirgi  – Guna Vasiļjeva ar Godivu
 
24. septembrī LJF kauss IV posms konkūrā
 
3.vieta no 13dalībniekiem 110cm  – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
17. septembrī "Ķekavas kauss"  pajūgu braukšanā
 
1.vieta no 5  dalībniekiem jaunzirgu klasē– Dace Stūre palīgs Noels Āboltiņš ar Calliju
 
2.vieta no 2  dalībniekiem zirgu klasē– Noels Āboltiņš palīgs Dace Stūre ar Solēru

10-11. septembrī  LAU  pajūgu braukšanā
 
5.vieta no 10  dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Solēru
 
10.septembrī Salacgrīvas Kauss konkūrā
 
1.vieta no  dalībniekiem 50 cm – Ance anna Katkovska  ar Falko
. vieta no  dalībniekiem 50 cm – Odrija Brālēna ar Columbu
.vieta no  dalībniekiem 50 cm – Odrija Brālēna ar Felini
5.vieta no  dalībniekiem 50 cmAgnija Janele  ar Diamondu
 
26-28. augustā Baltijas Kauss  pajūgu braukšanā
 
2.vieta no 7  dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Solēru
 
26-28. augustā Kocēnu  Kauss  pajūgu braukšanā

2.vieta no 5 dalībniekiem jaunzirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Calliju
 
27.augustā Kocēnu Kauss 2016 konkūrā
 
5.vieta no 13 dalībniekiem 50 cm – Rūta Dāboliņa  ar Lordu
7.vieta no 13 dalībniekiem 50 cm – Odrija Brālēna ar Columbu
12.vieta no 13 dalībniekiem 50 cm – Odrija Brālēna ar Felini
13.vieta no 13 dalībniekiem 50 cmTīna Rodina ar Grāciju
 
3.vieta no 5 dalībniekiem 50 cmElza Bojāre ar Dūmiņu
 
2.vieta no 21 dalībniekiem 50 cm  – Liene Krūmiņa ar Geišu
9.vieta no 21 dalībniekiem 50 cmElīza Āboltiņa ar Gotiju
10.vieta no 21 dalībniekiem 50 cmKarīna Jegorova ar Steisiju
11.vieta no 21 dalībniekiem 50 cm – Guna Vasiļjeva ar Gizī
15.vieta no 21 dalībniekiem 50 cm – Agnija Janele ar Diamondu
 
2.vieta no 7 dalībniekiem 80 cmTīna Rodina ar Grāciju
3.vieta no 7 dalībniekiem 80 cm – Odrija Brālēna ar Columbu
4.vieta no 7 dalībniekiem 80 cm – Rūta Dāboliņa  ar Lordu
5.vieta no 7 dalībniekiem 80 cm – Estere Ošeniece  ar Krētu
7.vieta no 7 dalībniekiem 80 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
3.vieta no 43 dalībniekiem 80 cm – Betija Ezerkalne ar Coreandru
4.vieta no 43 dalībniekiem 80 cm – Guna Vasiļjeva ar Felini
6.vieta no 43 dalībniekiem 80 cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
8.vieta no 43 dalībniekiem 80 cm – Agnija Janele ar Diamondu
27.vieta no 43 dalībniekiem 80 cm – Liene Krūmiņa ar Geišu
35.vieta no 43 dalībniekiem 80 cmGuna Vasiļjeva ar Gizī
 
1.vieta no 13 dalībniekiem 100 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
5.vieta no 13 dalībniekiem 100 cm – Estere Ošeniece  ar Krētu
 
2.vieta no 8 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
16.vieta no 21 dalībniekiem 100 cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
7.vieta no 19 dalībniekiem 110 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
14.vieta no 19 dalībniekiem 110 cm – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi

26.augustā Kocēnu Kauss 2016 iejādē
 
1.vieta no 1 dalībniekiem bērni 10 gadi– Odrija Brālēna ar Columbu

1.vieta no 6 dalībniekiem bērni 12 gadi – Ance Anna Katkovska  ar Falko
2.vieta no 6 dalībniekiem bērni 12 gadi – Estere Ošeniece  ar Krētu
4.vieta no 6 dalībniekiem bērni 12 gadiTīna Rodina ar Grāciju
6.vieta no 6 dalībniekiem bērni 12 gadi – Rūta Dāboliņa  ar Lordu
 
1.vieta no 2 dalībniekiem bērni 16 gadi – Betija Ezerkalne ar Coreandru
2.vieta no 2 dalībniekiem bērni 16 gadiKarīna Jegorova ar Steisiju
1.vieta no 14 dalībniekiem amatieri – Marta Brūniņa Buile ar Cleo
2.vieta no 14 dalībniekiem amatieri – Guna Vasiļjeva ar Felini
5.vieta no 14 dalībniekiem amatieri  – Liene Krūmiņa ar Cartjē
6.vieta no 14 dalībniekiem amatieri  – Liene Krūmiņa ar Geišu
7.vieta no 14 dalībniekiem amatieri  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
27. jūlijā Nacionālās sacensības konkūrā
 
2.vieta no 22 dalībniekiem 110 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
16. jūlijā Mazsalacas kauss  konkūrā
 
labi. no -dalībniekiem vadības maršruts  – Odrija Brālēna ar Columbu
labi. no -dalībniekiem vadības maršruts      – Rūta Dāboliņa ar Lordu
 
1.vieta no - dalībniekiem 50cm.  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
.vieta no -dalībniekiem 50cm  – Odrija Brālēna ar Columbu
.vieta no -dalībniekiem 50cm  – Rūta Dāboliņa ar Lordu
.vieta no -dalībniekiem 50cm  – Liene Krūmiņa ar Geišu
.vieta no -dalībniekiem 50cm  – Agnija Janele ar Diamondu
 
2.vieta no - dalībniekiem 80cm.  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
.vieta no -dalībniekiem 80cm  – Odrija Brālēna ar Columbu
.vieta no -dalībniekiem 80cm  – Rūta Dāboliņa ar Lordu
.vieta no -dalībniekiem 80cm  – Liene Krūmiņa ar Geišu
.vieta no -dalībniekiem 80cm  – Agnija Janele ar Diamondu
 
3.vieta no - dalībniekiem 100cm.  – Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
10. jūlijā Valmiermuižas kauss konkūrā
 
1.vieta no 15 dalībniekiem 50 cm – Odrija Brālēna ar Columbu
5.vieta no 15 dalībniekiem 50 cm – Rūta Dāboliņa  ar Lordu
izsl. no 15 dalībniekiem 50 cm  – Estere Ošiniece  ar Grāciju

4.vieta no 7 dalībniekiem 50 cm  – Agnija Janele  ar Diamondu

2.vieta no 24 dalībniekiem 80 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
4.vieta no 24 dalībniekiem 80 cm – Odrija Brālēna ar Columbu
7.vieta no 24 dalībniekiem 80 cm – Estere Ošiniece ar Krētu
8.vieta no 24 dalībniekiem 80 cmBetija Ezerkalne  ar Coreandru9.
9.vieta no 24 dalībniekiem 80 cm – Karlīna Adata ar Cleopatru
izsl. no 14 dalībniekiem 80 cm  – Agnija Janele  ar Diamondu
 
3.vieta no 13 dalībniekiem 100 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
5.vieta no 13 dalībniekiem 100 cm – Betija Ezerkalne  ar Coreandru
8.vieta no 13 dalībniekiem 100 cm – Karlīna Adata ar Cleopatru
 
09. jūlijā Cesvaines kauss 2016 konkūrā
 
13.vieta no 22 dalībniekiem 60 cm – Guna Vasiļjeva ar Felini
18.vieta no 22 dalībniekiem 60 cm – Liene Krūmiņa   ar Geišu

8.vieta no 39 dalībniekiem 80 cm  – Betija Ezerkalne  ar Coreandru
11.vieta no 39 dalībniekiem 80 cm – Guna Vasiļjeva ar Felini
14.vieta no 39 dalībniekiem 80 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
19.vieta no 39 dalībniekiem 80 cm  – Liene Krūmiņa ar Geišu
 
2.vieta no 34 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
9.vieta no 34 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
18.vieta no 34 dalībniekiem 100 cm  – Betija Ezerkalne  ar Coreandru
21.vieta no 34 dalībniekiem 100 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
8.vieta no 41 dalībniekiem 110 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
22.vieta no 41 dalībniekiem 110 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
02. jūlijā Latvijas IV Olimpiādes sacensības konkūrā
 
3.vieta no 17dalībniekiem 130cm  – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
13.vieta no 17dalībniekiem kopvērtējumā  – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
LJF kauss kopvērtējums
 
2.vieta  no 24 dalībniekiem jaunzirgu klasē  – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
7.vieta  no 24 dalībniekiem jaunzirgu klasē – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
20.vieta no 23 dalībniekiem bērni līdz 16 gadi konk. Betija Ezerkalne ar Coreandru
21.vieta  no 23 dalībniekiem bērni līdz 16 gadi konk. – Karlīna Adata ar Cleopatru
10.vieta  no 14 dalībniekiem  pieaugušo konkurencē– Guna Vasiļjeva ar Cristālu
11.vieta no 19 dalībniekiem amatieru konk.  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
17-18. jūnijā Tartu kauss un ERL I posms  pajūgu braukšanā
 
5.vieta no 11 dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Solēru
 
4.vieta no 4dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Calliju

12. jūnijā Volkswagen Combi Cup  II. posms pajūgu braukšanā
 
7.vieta no 20 dalībniekiem zirgu klasē– Noels Āboltiņš palīgs Dace Stūre ar Solēru
 
 
8.vieta no 8 dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Noels Āboltiņš ar Solēru
 
28-29.maijā JJS turnīrs konkūrā I posms
 
teicami. no 38 dalībniekiem vadības maršruts – Odrija Brālēna ar Felini
 
16.vieta no 45 dalībniekiem 60 cm – Guna Vasiļjeva ar Felini
 
4.vieta no 103 dalībniekiem 80 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
 
5.vieta no 101 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
20.vieta no 101 dalībniekiem 100 cm – Ance Anna Katkovska  ar Falko
25.vieta no 101 dalībniekiem 100cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
55.vieta no 101 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
15.vieta no 42 dalībniekiem 100 cm – Betija Ezerkalne ar Coreandru
26.vieta no 42 dalībniekiem 100 cm – Karlīna Adata ar Cleopatru
 
3.vieta no 34 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
14.vieta no 34 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
 
17.vieta no 36 dalībniekiem 100cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
25.vieta no 77 dalībniekiem 120cm  – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
20.vieta no 38dalībniekiem 130cm  – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
19-22. maijā Internacionālās sacensības pajūgu braukšanā CAI*2 Bendorai Lietuva
 
8.vieta no 9 dalībniekiem vienjūgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Solēru
 
14.maijā LJF Kauss II posms konkūrā

1.vieta no 24 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu

8.maijā LJF Kauss amatieriem  I posms konkūrā
 
5.vieta no 17 dalībniekiem 100cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
9.vieta no 14 dalībniekiem 105cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
 
7.maijā LJF Kauss I posms konkūrā
 
1.vieta no 16 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
2.vieta no 16 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
 
10.vieta no 25 dalībniekiem 110 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
24.vieta no 25 dalībniekiem 110 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
 
7.vieta no 17 dalībniekiem 130 cm – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
11.vieta no23 dalībniekiem 100 cm – Betija Ezerkalne ar Coreandru
15.vieta no 23 dalībniekiem 100 cm – Karlīna Adata ar Cleopatru
izsl. no 23 dalībniekiem 100 cm – Elizabete Rasmusena ar Gaultēru
 
1. maijā Volkswagen Combi Cup  I. posms pajūgu braukšanā
 
17.vieta no 30 dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Solēru
 
5.vieta no 9 dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Māris Stūris ar Solēru
 
30.aprīlī  Valmieras  kauss konkūrā
 
1. vieta no 6 dalībniekiem vadības maršruts 50 cm  – Guna Vasiļjeva ar Felini
4. vieta no 6 dalībniekiem vadības maršruts 50 cm  – Guna Vasiļjeva ar Grāciju
5. vieta no 6 dalībniekiem vadības maršruts 50 cm  – Liene Krūmiņa ar Geišu
 
labi no 28 dalībniekiem vadības maršruts 50 cm  – Estere Ošeniece ar Grāciju
 
1.vieta no26 dalībniekiem 80 cm – Betija Ezerkalne ar Coreandru
3.vieta no 26 dalībniekiem 80 cm – Elizabete Rasmusena ar Gaultēru
4.vieta no 26 dalībniekiem 80 cm – Ance Anna Katkovska ar Falko
17.vieta no 26 dalībniekiem 80 cm – Agnija Janele ar Diamondu
 
8.vieta no 15 dalībniekiem 100 cm – Ance Anna Katkovska ar Falko
9.vieta no15 dalībniekiem 100 cm – Betija Ezerkalne ar Coreandru
10.vieta no 15 dalībniekiem 100 cm – Elizabete Rasmusena ar Gaultēru
 
16.aprīlī Zelta ratu kauss I. posms pajūgu braukšanā
 
2.vieta no 7 dalībniekiem zirgu klasē– Dace Stūre palīgs Noels Āboltiņš ar Solēru
 
1.vieta no 7 dalībniekiem jauniešu klasē– Noels Āboltiņš palīgs Dace Stūre ar Solēru

16.aprīlī LJF Pavasara kauss konkūrā
 
2.vieta no 53 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Geniusu
13.vieta no 53 dalībniekiem 100cm  – Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
20.vieta no 53 dalībniekiem 100 cm – Guna Vasiļjeva ar Godivu
 
3.vieta no 39 dalībniekiem 120 cm – Guna Vasiļjeva ar Cristālu
 
LR Ziemas Čempionāts iejādē kopvērtējums
 
3.vieta no 13 dalībniekiem I shēma – Betija Ezerkalne ar Columbu
 
8.vieta no 12 dalībniekiem I shēma – Tīna Rodina ar Parnasu
 
9.aprīlī LR Ziemas Čempionāts iejādē II posms
 
1.vieta no 10 dalībniekiem I shēma – Betija Ezerkalne ar Columbu
 
5.vieta no 11 dalībniekiem I shēma – Tīna Rodina ar Parnasu
 
2.aprīlī LJF Pavasara sacensības  konkūrā
 
5.vieta no 18 dalībniekiem 100 cm – Elizabete Rasmusena ar Gaultēru
 

Dace Stūre ar Solēru
Dace Stūre ar Solēru
Dace Stūre ar Calliju LAT
Dace Stūre ar Calliju LAT
Karlīna Adata ar Cleopatru
Karlīna Adata ar Cleopatru
 
Guna Vasiļjeva ar Cristālu
Guna Vasiļjeva ar Cristālu
Guna Vasiļjeva ar Godivu
Guna Vasiļjeva ar Godivu
Guna Vasiļjeva ar Felini
Guna Vasiļjeva ar Felini
 
Betija Ezerkalne ar Columbu
Betija Ezerkalne ar Columbu
Betija Ezerkalne ar Coriandru
Betija Ezerkalne ar Coriandru
Ance Anna Katkovska
Ance Anna Katkovska
 
Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
Liene Krūmiņa ar Kaprīzi
Liene Krūmiņa ar Geišu
Liene Krūmiņa ar Geišu
Liene Krūmiņa ar Cartjē
Liene Krūmiņa ar Cartjē
 
Tīna Rodina ar Godivu
Tīna Rodina ar Godivu
Tīna Rodina ar Parnasu
Tīna Rodina ar Parnasu
Tīna Rodina ar Grāciju
Tīna Rodina ar Grāciju
 
Estere Ošeniece ar Krētu
Estere Ošeniece ar Krētu
Elizabete Rasmusena ar Sonāti
Elizabete Rasmusena ar Sonāti
Marta Brūniņa Buile ar Cleo
Marta Brūniņa Buile ar Cleo
 
Odrija Brālēna ar Felini
Odrija Brālēna ar Felini
 
 
Kvaliteetne kodulehekülg